Przedsiębiorstwo Robót
Antykorozyjnych "MULTIKOR" s.c.

02-237 Warszawa,
ul. Instalatorów 17

tel.: (+48 22) 846 25 73

Posadzki żywiczne

 

Szanowni Państwo
Przedsiębiorstwo Robót Antykorozyjnych „MULTIKOR” jest spółką cywilną założoną w Warszawie w 1991 roku. Zajmujemy się wykonywaniem posadzek żywicznych oraz izolacji i wykładzin chemoodpornych z żywic sztucznych.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

inż. Andrzej Bździon +48 502 129 249 lub +48 501 021 908

                      inż Michał Bździon +48 500 836 291            

 

multikor@multikor.pl


TUTAJ WYBIERZ OFERTĘ
DLA SIEBIE

Posadzki żywiczne Warszawa

[x] ZAMKNIJ

Szukasz firmy, wykonującej posadzki żywiczne w Warszawie? Poznaj ofertę Przedsiębiorstwa Robót Antykorozyjnych MULTIKOR! Najwyższej jakości materiały, atesty, terminowość – to dla nas oczywistość. Spełniamy wszelkie wymagania, a najlepszym gwarantem fachowości naszych usług są liczne realizacje i zadowoleni Klienci. Dowiedz się, jakie posadzki żywiczne możemy wykonać dla Ciebie:

Jakie posadzki żywiczne wykonujemy?

Wśród naszych produktów znajdziesz posadzki żywiczne wielowarstwowe, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz w wykonaniu specjalnym (np. antyelektrostatycznym, odpornym na kwasy, zasady bądź utleniacze). Oferujemy również posadzki gładkie, łatwe w czyszczeniu, a także elastyczne i sprężyste, odpowiednie do miejsc, gdzie ruch pieszy jest szczególnie intensywny. Wykonywane przez nas posadzki są szczelne, odporne, łatwe w utrzymaniu w czystości, a różnorodne wypełnienia, gatunki żywic oraz sposoby wykonania sprawiają, że właściwości posadzki można ściśle dopasować do wymagań danego obiektu. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie – bazując na naszym doświadczeniu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni rodzaj posadzki do każdego przypadku.

Nasza firma wykonuje posadzki żywiczne w:

Oferujemy również wykonawstwo posadzek żywicznych w domach i mieszkaniach, przy czym nie zalecamy ich w przypadku salonów, jadalni, sypialni czy pokojów dziecięcych – na bazie naszego doświadczenia i wiedzy polecamy tego rodzaju posadzki na tarasy, balkony, do pomieszczeń gospodarczych, garaży, ewentualnie do łazienek i kuchni.

Posadzki żywiczne – Warszawa

Nasza firma działa na rynku od 1991 roku – w ciągu ponad 25 lat wykonaliśmy liczne posadzki żywiczne w Warszawie, dostosowane do różnorodnych zastosowań i wymogów inwestorów. Jednym z naszych sztandarowych produktów są posadzki garażowe, zabezpieczające intensywnie eksploatowaną powierzchnię, a także uszczelniające stropy w garażach wielopoziomowych. Nasze realizacje możesz zobaczyć m.in. na parkingu wielopoziomowych CH Reduta, w garażu Grand Hotelu czy garażach licznych wspólnot mieszkaniowych (ul. Niemcewicza 26, Wrzeciono 5 i inne).

Chcesz poznać pełną listę wykonanych przez nas posadzek żywicznych w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu!

Przedsiębiorstwo Robót Antykorozyjnych "MULTIKOR" s.c.

02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7

tel.: (+48 22) 846 25 73

 Powered by: www.cdx.pl